Статичні наземні системи кріплення сонячних батарей (панелей) у Кропивницькому та Кіровоградській області

Оцініть матеріал!
0 (0)

Сонячні електростанції все більше набувають популярності в Україні. Ми можемо лише радіти такому факту, адже така електроенергія добувається екологічно чистим та безпечним для людства шляхом. Також, ця енергія не потребує затрат на себе. Вашим постачальником енергії буде сонце, а наше обладнання у вигляді статичних наземних систем лише отримує цю енергію, збирає та переробляє в електроенергію. Така можливість лише дає змогу Вам зекономити та інвестувати в своє майбутнє.

Наземні системи кріплення сонячних панелей набув найбільшого поширення в Україні. Кількість модулів на одному базовому столі, як правило, становить 10 – 76 шт. Це прекрасна можливість зменшити необхідність в затратах території. Загальна довжина столу обмежується формою та розмірами ділянки, підбором інверторів, загальним проектом станції. Кут установки, кількість опорних стійок визначається географічним місцем розташування та характеристикою ґрунтів.

Як бачите, для встановлення наземних систем кріплення сонячних батарей необхідні спеціальні знання в цій галузі. Наша компанія професійно спеціалізується у даній галузі вже багато років. Ми можемо з точністю сказати про майстерність в свої справі. Команда дійсно тісно зав’язана між собою і працює, як єдиний механізм.

Переваги статичних наземних систем:

 • Надійне кріплення, що послугує довгий час.
  Такий вид кріплення більш стабільний та довговічний. Враховуючи те, що в системі кріплення використовуються досить прості технології, вони будуть слугувати Вам дуже довго та не вимагати особливого обслуговування.
 • Підійде до будь-якої поверхні.
  При розрахунках враховується необхідний кут нахилу поверхні. Наземні системи кріплення сонячних панелей будуть вмонтовані в будь-яку поверхню без проблем.
 • Можливість встановлення декількох рядів одночасно.
  Це дає можливість більш зекономити місце та встановити максимальну кількість панелей навіть при маленькій території. Декілька рядів будуть набагато ефективнішими. Ніякої втрати в отриманні енергії не буде. Наші професіонали можуть встановити декілька рядів наземних систем кріплення сонячних панелей дуже грамотно та прораховано.
 • Встановлення необхідного куту нахилу ФЕМ.
  Статичне кріплення дає можливість встановлення панелей під кутом від 10° до 70°. Це означає, що в більшості випадків особливих робіт з підготовки грунту не потрібно.
 • Дуже міцна конструкція
  Наземні системи кріплення сонячних панелей закріпленні на стальних або алюмінієвих платформах. Тобто їм не страшні ані зливи, ані вітри, ані хуртовини. Конструкція прослугує не менше 15 років.
 • Не потрібні спеціалізовані знання для обслуговування системи при експлуатації.

Наземні сонячні системи кріплення ФЕМ (основні види):

Почнемо з того, що взагалі особливого догляду та обслуговування за статичними наземними системи не потрібно. Система буде працювати довго та надійно без людського втручання, це її особливий плюс. Отже, у наземних статичних систем сонячних панелей є багато переваг та плюсів. Якщо Ви замислились про установку такого обладнання, то ми можемо лише пишатись Вами, адже інвестування в своє майбутнє заслуговує поваги. Зі свого боку ми зробимо все максимально якісно та надійно, аби Ваша ідея та мрія здійснилась.