Статичні дахові системи кріплення сонячних батарей (панелей) у Кропивницькому та Кіровоградській області

Оцініть матеріал!
0 (0)

Дахові системи – це крутий шанс інвестувати в своє майбутнє. Для встановлення даного обладнання не потрібні величезні території або додаткова земельна ділянка. Ця система дає змогу кожному встановити бажане навіть у дах свого дома, або інших будівель на своїй території. Ви лише уявіть, дахова система кріплення сонячних панелей знівелює необхідність у додатковому місці. Для Вас це чудова можливість встановити сонячні електростанції при мінімальних затратах.

Дахові системи відрізняються різноманіттям конструкцій, що залежать, перш за все, від конструкції і розташування покрівлі. Тип закріплення може бути, як анкерний (скатні і плоскі покрівлі) так і баластний (плоскі покрівлі). Конфігурація столів, кількість і орієнтація ФЕМ, кут установки тип закріплення і т.д. залежить від покрівлі.

У покрівельних системах немає повних стандартних рішень, кожна система є індивідуальною.

Переваги та коротка характеристика систем:

 • Для всіх типів покрівель;
 • Вертикальна і горизонтальна орієнтація ФЕМ;
 • Для каркасних і безкаркасних ФЕМ;
 • Кут нахилу в залежності від покрівлі;
 • Міцність і надійність конструкційна високому рівні;
 • Мале втручання в конструкцію покрівлі;
 • Мінімальна вага конструкцій;
 • Швидкий монтаж;
 • Низька трудомісткість монтажних робіт;
 • Близько 15 років гарантії.

Як бачите, переваг у даховій системі кріплення сонячних батарей досить багато. Всі вони значно відіграють роль у житті власників таких систем. Якщо на початковому етапі підійти з професіоналізмом, то майбутніх проблем взагалі не буде. Це означає, що закупивши високотехнологічне обладнання, яке має високу надійність та гарантію, грамотно її встановивши, вона буде служити довго та стабільно.

Лише уявіть, тепер, коли час майбутнього настав, ми можемо отримувати енергію сонця навіть на своєму даху. Вам не потрібні величезні території з засобами охорони для них, Ваш дах слугує ідеальною платформою для дахових систем кріплення сонячних  панелей.

Чи необхідний рівний дах для встановлення статичних дахових систем?

Ми вже наголосили про різновиди кріплення даних систем. Вони можуть бути як анкертні, так і баластні. Анкертні – це дахові  системи кріплення сонячних батарей, що встановлюються і на схильні поверхні, і на плоскі. Таке кріплення дуже універсальне  адже воно підходить для більшості покрівель будинків в нашій державі. За рахунок своєї універсальності вони стають більш  популяризовані та необхідні для клієнтів. Другий вид кріплення – баластний. Він кріпиться лише на плоскі поверхні, тому тут  необхідно враховувати кут нахилу покрівлі на Вашому будинку. Зверніть увагу, що в деяких випадках баластне кріплення може зменшити ефективність дахової системи сонячних батарей.

Статичні, в порівнянні з динамічними системами, можуть здатись менш корисними та прибутковими, адже вони не пристосовуються до погодних умов, не враховують великої кількості чинників. Але зараз ми приведемо декілька основних переваг перед динамічними:

 • Надійність та довговічність
  За рахунок того, що в системі немає рухомого обладнання, менше вірогідність, що система вийде з ладу.
  Тому й довговічність такої дахової системи збільшується.
 • Не потрібні високі фахові знання для експлуатації
  Дійсно, чим менше різноманітного високотехнологічного обладнання, тим менше потрібно знань для його обслуговування.
  А в статичній даховій системі й особливого обслуговування не потрібно.
 • Нижче вартість
  Це цілком логічно, адже в статичній системі сонячних панелей кріплення набагато простіше. Майже не шкодиться покрівля
  будинку та потрібний невеличкий проміжок часу для монтажу.

Анкерна система кріплення для нахиленого даху

Баластна система кріплення для плоского даху, орієнтація ФЕМ: Схід - Захід

Баластна система кріплення для плоского даху, орієнтація ФЕМ Південь

Матеріали та стандарти