СЕС у приватному будинку: 10 важливих пунктів

Сонячна електростанція від компанії KS Solar ™ в Кропивницькому – це дійсно вигідне й ефективне вирішення питань постачання електрикою. Готова фотоелектрична система дозволяє в рази знизити витрати на енергію і навіть заробити на цьому в рамках використання «зеленого» тарифу. У використанні такого сонячного обладнання є багато переваг і кілька нюансів, які потребують особливої ​​уваги.

 

 

 

Переваги приватної СЕС в вашому домі

  • Економія коштів. Грамотно продуманий проект СЕС, який для вас з задоволенням розроблять і реалізують наші майстри KS Solar ™, дозволяє повністю задовольняти енергетичні потреби. Ви можете знайти повну незалежність від традиційних постачальників електроенергії або направити сонячну енергію на задоволення окремих потреб: робота насосного обладнання, електричного опалення і не тільки. Надлишок енергії можна продавати в мережу.
  • Енергетична незалежність. Іноді використання енергії традиційних електромереж просто неможливо або підключення вимагає занадто багато грошей або часу. Тоді відмінним рішенням завжди будуть сонячні панелі. Вони добре підійдуть не тільки для приватного будинку, а й для невеликих підприємств, розташованих у віддалених районах. У темний час доби панелі виробляти енергію не будуть, але вирішити цю проблему допоможуть спеціальні акумулятори. З цього питання ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію наших фахівців.
  • Підтримка держави. В Україні протягом багатьох років діють різні програми підтримки для власників альтернативних джерел енергії, тому ви теж маєте всі шанси приєднатися до числа щасливчиків. СЕС від KS Solar ™ – це ефективне і екологічно чисте рішення енергетичних питань.
  • Турбота про природу. Кожне домашнє господарство, яке відмовилося від традиційних електромереж на користь сонячних батарей, дозволяє скоротити викиди парникових газів в атмосферу мінімум на 1350 кг.
  • Доступна експлуатація. Співпрацюючи з компанією KS Solar ™, ви можете бути впевнені в тому, що все необхідне сервісне обслуговування буде виконано точно в строк і без будь-яких турбот для власника. Ми працюємо тільки з надійним сертифікованим обладнанням, яке десятиліттями буде служити вам без нарікань.

А що варто знати про недоліки СЕС?

  • Значні разові капіталовкладення. СЕС в приватному будинку вимагає відчутних фінансових вкладень тільки на самому початку, після чого обладнання починає поступово окупатися, радуючи власників чистою енергією. З кожним роком сонячні електростанції в Україні стають тільки більш доступними, і ця тенденція залишається незмінною.
  • Нестабільна продуктивність. В роботі сонячних установок є певні особливості, безпосередньо пов’язані з погодними умовами і тривалістю світлового дня. У літній сезон фотоелектричні модулі з надлишком виробляють енергію, але взимку її обсяги істотно скорочуються. Компенсувати недоліки в холодний сезон допомагають спеціальні генератори та інші компоненти, про які ви можете більш детально розпитати наших консультантів.
  • Стаціонарна установка. Велика частина сонячних панелей монтується на дах або фасади будівлі без можливості зміни кута нахилу і положення, тому їх досить важко забрати з собою при переїзді. Однак компанія KS Solar ™ пропонує своїм клієнтам оптимальні рішення подібних питань, у нас ви також можете замовити автономний модуль СЕС, який легко розгортається і відрізняється мобільністю.
  • Сервісне обслуговування. Власник СЕС не зможе самостійно провести ремонтні роботи або монтаж, але в цьому немає ніякої необхідності, коли за справу беруться професіонали KS Solar ™. Гарантійне обслуговування входить у вартість наших послуг, але і після завершення гарантійного терміну ви можете скористатися нашими послугами за помірну плату.
  • Залежність від природнього освітлення. Чим вище потужність СЕС потрібна для потреб вашого будинку, тим більше повинна бути вільна площа для розміщення фотоелектричних модулів. Із задоволенням зробимо для вас всі необхідні розрахунки прямо зараз.

KS Solar ™ – це професійний підхід до роботи і якісні компоненти СЕС, які довго будуть радувати вас своєю безперебійною роботою. Чи готові переконатися в цьому особисто? Тоді пишіть нам чи замовляйте зворотний дзвінок!