Сонячна електростанція (СЕС), сонячні батареї 5 кВт під Зелений тариф у Кропивницькому

Оцініть матеріал!
0 (0)

Сонячна електростанція 5 кВт – це комплект обладнання, призначення якого полягає у генерації електроенергії від сонячної енергії потужністю 5 кВт. Дана СЕС відзначається своєю невеликою площею при цьому досить ефективною роботою. Площа сонячних панелей буде прирівнюватись близько 35 кв. м. Таку потужність забезпечують 20 сонячних панелей.

Сонячні електростанції з потужністю 5 кВт досить популярні та поширені на Україні. Невелика потужність виробляє досить багато електроенергії, якої вистачає для економії електроенергії від централізованого постачання, а також надлишки є можливість продавати по «зеленому» тарифу. Держава підтримує охочих встановлювати СЕС даним тарифом, після його підключення надається можливість продавати надлишки виробленої електроенергії в центральну мережу електропостачання. Тариф досить високий (найвищій в Європі) та діє до 2030 року. Тому є всі шанси гарно заробити коштів на СЕС 5 кВт.

 

 

Готові СЕС потужністю 5 кВт – переваги та характеристики

Переваги сонячної електростанції в 5 кВт:

  • Невелика площа сонячних батарей;
  • Низька ціна;
  • Швидка окупність;
  • Мала кількість обладнання;
  • Довгий строк служби з високою ефективністю.

Кожна з цих переваг унікальна, вони роблять сонячні батареї 5 кВт популярні серед населення. Звісно, головним критерієм являється ефективність, котра у даної електростанції на високому рівні. Отримання безкоштовної електроенергії з безкінечного джерела – це мрія минулого, котра збулась сьогодні. Радимо звернути увагу на таку можливість, адже стати енергетично незалежним – це:

  • Свобода від централізованого постачання електроенергії;
  • Свобода від різноманітних проблем з подачею світла, перебоїв;
  • Вільний вибір часу споживання електроенергії;
  • Повністю безкоштовна електроенергія для споживання.
Види сонячних електростанцій 5 кВт

Хоча сонячний комплект під зелений тариф потужністю 5 кВт і не великий, але виробляє багато електроенергії та зробить не лише Вас енергонезалежним, але і стане додатковим прибутком у Вашій родині. Невелика інвестиція зможе щороку приносити під  15-18% річних. Ми вже назвали одну з переваг – швидку окупність. Для сонячної електростанції важливо підібрати необхідний Вам  тип підключення. Сонячна електростанція 5 кВт може підключатися в різних типах, як мережева, автономна, гібридна. У кожної є  свої переваги, та їх функціональні задачі різні, тому радимо перед вибором вивчити кожен з типів окремо.