Сонячна електростанція (СЕС), сонячні батареї (панелі) на 30 кВт під ключ в кредит для домогосподарств

Оцініть матеріал!
1 (1)

Сонячна електростанція на 30 кВт – це набір обладнання, котре генерує безкоштовну електроенергію від енергії сонця потужністю приблизно 35 МВт/год. Кожну секунду сонячні батареї генерують електроенергію котрою можна користуватись як для власних потреб, так і продажу в центральну мережу. Дана потужність за «зеленим» тарифом максимальна для фізичних (приватних) осіб. Тобто для встановлення на територію власного будинку.

Сонячні батареї (панелі) 30 кВт – краща ціна в Україні

Встановити сонячні панелі потужністю 30 кВт не так просто, адже це 112 панелей. Вони потребують багато місця. Всього передбачено два види встановлення сонячних електростанцій 30 кВт:

  • Дахові;
  • Статичні.

Але потрібно враховувати велику площу панелей, тому найчастіше ці види змішують. Сонячна електростанція у 30 кВт з легкістю зробить домоволодіння енергонезалежним. Потужності вдосталь вистачить задля постійного вироблення та одночасного продажу електроенергії.

Продаж електроенергії від сонячної електростанції на 30 кВт буде гарним прибутком до Вашого гаманця. Обладнання швидко окупить себе, адже річний прибуток буде сягати приблизно 17-18% і далі буде працювати лише на Вас. Вже через 7-10 років Ви зможете насолоджуватись постійним прибутком через «зелений» тариф, котрий, до речі, найбільший у Європі. Аби зробити впевнену та гарантовану інвестицію, наша компанія залюбки допоможе реалізувати усі етапи встановлення електростанцій.

Сонячні електростанції такого масштабу краще замовляти під ключ. Це гарантія надійного та якісного встановлення, адже кожен етап роботи з проектом, обладнанням дуже важливий та має свої тонкості. Сонячні панелі дуже вимогливі до себе, це підтверджується ціною. Ціна сонячної електростанції 30 кВт висока, адже велика кількість обладнання, багато роботи над цим обладнанням та відповідальність за нього дуже висока. Але купуючи такий комплект:

  • Ви стаєте енергетично незалежним;
  • Великий щорічний прибуток;
  • Близько 20-25 років стабільної роботи обладнання;
  • Ви отримуєте безкоштовну електроенергію, розпоряджаючись нею за власним бажанням.

Види сонячних електростанцій 30 кВт

Сонячна електростанція 30 кВт, ціна якої вигідна та швидко окупається, для домогосподарств великого масштабу чудово підходить. З нею, Ви забудете про різноманітні платіжки, неякісну подачу електроенергії та постійні перебої. Власна сонячна електростанція гарантує Вам не лише стабільне сьогодення, але й прибуткове майбутнє. Що з «зеленим» тарифом, що без нього, сонячні панелі будуть заощаджувати Ваші кошти довгі роки. Ви можете підібрати потрібний вид станції, та вивчити його комплектацію.