Сонячна електростанція (СЕС) потужністю 10 кВт — купити сонячний комплект батарей під зелений тариф

Оцініть матеріал!
0 (0)

Сонячна електростанція в 10 кВт — це комплект обладнання, що спрямований на вироблення безкоштовної електроенергії від відновлюваного джерела енергії — Сонця. Потужність 10 кВт забезпечить повністю невелике господарство електроенергією, а також надлишки продавати по «зеленому» тарифу. Інвестування в сонячну електростанцію 10 кВт дає багато переваг, основні з яких:

Енергонезалежність;
Господар сонячної електростанції 10 кВт при бажанні може абсолютно енергонезалежним від центрального постачання електроенергії. Звісно, це залежить від власника, але навіть наявність даної можливості вже підтверджує, що така перевага існує. Енергонезалежність означає бути повністю самостійним у виробленні та використанні електричної енергії. СЕС 10 кВт зможе забезпечити електроенергією дім з середньою площею. Також слід відмітити, що залишок або будь-яку частку виробленої електроенергії можна буде продавати по «зеленому» тарифу.

  • Стабільний прибуток з першого дня експлуатації електростанції;
    Підключення до «зеленого» тарифу забезпечує стабільний прибуток протягом всього часу експлуатації. Продаж електроенергії по
    високому тарифу буде приносити чималий річний дохід. Для, з першого погляду невеликої електростанції, річний дохід буде
    дорівнювати 17-18%. Це означає лише одне, що швидка окупність обладнання гарантована.
  • Забезпечення безкоштовною електроенергією.
    За допомогою сонячної електростанції 10 кВт можна отримувати безкоштовну електроенергію протягом 20-25 років. Довговічне обладнання не потребує до себе особливої уваги окрім сервісного обслуговування, яке також надає наша компанія. Ще приблизно десять років тому тільки мріяти можна було про отримання власної електроенергії без витрат на джерело енергії, а сьогодні її можна отримувати від постійного джерела енергії — Сонця. Енергії сонця по висновкам вчених ще вистачить приблизно на мільйон років, що прирівнюється до безкінечності.

Сонячний комплект під зелений тариф 10 кВт забезпечить увесь Ваш дім електроенергією та зможе приносити прибуток від кожної секунди роботи. Навіть не потрібні затрати ані сил, ані засобів. Одним з головних переваг генерації електроенергії з відновлювальних джерел енергії — це екологічність. Сонячні електростанції 10 кВт повністю екологічні, та їх встановлення позитивно впливає не лише на економіку держави, але й на становище її екології. Тому і йде таке заохочення влади до популяризації даного обладнання.

Робота сонячних панелей 10 кВт безшумна, це подобається усім нашим клієнтам. Сонячні батареї на 10 кВт, ціна яких досить вигідна, розміщені на території Вашого будинку або на даху, працюватимуть в автоматичному режимі, одночасно заощаджуючи та заробляючи кошти.

Види сонячних електростанцій потужністю 10 кВт

Даний комплект обладнання — це саме такий варіант, який можна спробувати встановити для свого будинку. Невелика ціна та висока ефективність допоможуть реалізувати Ваші задуми. Ми впевнені, що з інвестуванням в сонячну електростанцію 10 кВт робить навіть не один крок до майбутнього, і гарантує стабільність надалі.