Мережева сонячна електростанція (СЕС) у Кропивницькому (Кіровограді) та Кіровоградській області

Оцініть матеріал!
0 (0)

Сонячні електростанції можуть встановлюватись не лише з повною автономією від центрального постачання електроенергії. Існує альтернатива у вигляді мережевої сонячної електростанції. Її робота полягає для зменшення споживання електроенергії з мережі з можливістю продажу надлишків виробленої електроенергії в мережу за «Зеленим тарифом».

Мережева сонячна електростанція під Зелений тариф

Електроенергія, що генерується, використовується для власного споживання. Її вдосталь вистачає при помірних витратах. Якщо споживання відсутнє, або воно менше, ніж генерується СЕС, то надлишок електроенергії передається в електромережу загального призначення і оплачується за «Зеленим тарифом».

«Зелений тариф» – це унікальна можливість заробити на вироблені свої  електроенергії. За цим тарифом можна стабільно отримувати чималу суму, при цьому не витрачати ні години на допомогу в виробленні електроенергії. Уся система мережевої сонячної електростанції автоматизована, та у разі небезпеки або перенавантаження увімкнуться захисні режими.

При встановленні мережевої сонячної електростанції власник отримує і можливість користування центральним електропостачанням, і можливість отримувати безкоштовну електроенергію, котрою можливо як користуватись, так і продавати. Наша держава ввівши «Зелений тариф» зробила максимальний тариф за проданий 1 Вт. Цим можна пишатись, а тим, в кого мережева СЕС, ще й користуватись. На даний час, електроенергія, отримана з сонячної електростанції продається дорожче, ніж отримується від центрального постачання. Екологія стоїть на першому місці, а сонячні
електростанції на сьогоднішній день найекологічніші електростанції серед усіх.

Переваги мережевих СЕС:
  • Відсутність акумуляторних батарей (АКБ);
  • Відсутність контролерів заряду;
  • Продаж електроенергії в електромережу за «зеленим тарифом»;
  • Вартість менше ніж автономна та гібридна станції.
Недоліки мережевих СЕС:

Відсутність генерації при виключенні енергопостачання;
Більше часу необхідно для оформлення документації.

Мережеві сонячні електростанції в Україні займають перше місце серед усіх видів  електростанцій. Альтернатива завжди популярна для населення, адже можливість  користуватись одночасно двома джерелами електроенергії – це круто. Отримувати  при цьому постійний прибуток від обладнання, котре працює більшу половину дня  без Вашого втручання та витрат неможливо ні в якому більше типі електростанцій.  Мережева сонячна електростанція прибере не лише Ваші витрати на електроенергію, але й дасть прибуток, котрий більше 20 років буде надходити в Ваш гаманець.