Як працює мобільна сонячна система для автоматичного поливу від KS Solar?

Полив сільськогосподарських угідь, що працює на енергії сонця, звучить просто чудово, а працює на практиці ще краще, якщо за роботу береться компанія KS Solar з міста Кропивницький. У нас вже давно є для вас готове smart-рішення проблеми з недостатнім зрошенням полів і садів – мобільний комплект системи автономного поливу на сонячних батареях. Хочете знати більше? Про це і поговоримо!

Навіщо потрібні системи автономного поливу на СЕС?

Дійсно, чи варто витрачати гроші на автономну сонячну установку, якщо в разі потреби свердловинний насос можна запустити дизельним генератором. Різниця очевидна. Дизельні установки не тільки дуже сильно шумлять, але також видають у навколишнє середовище величезну кількість токсичних вихлопів, отруйних для води і землі. До сонячного поливу таких претензій пред’являти точно не доведеться, адже він відноситься до екологічно чистого сучасного обладнання. Він також має тривалий термін експлуатації і практично не потребує в сервісного обслуговування. Такі установки працюють з будь-якими насосами, що мають асинхронний двигун.

Автономний полив на СЕС від KS Solar – це повністю мобільна система, яку можна швидко розгорнути і підготувати до роботи практично в будь-якій точці вашого підприємства, де є доступ до насоса. Залежно від персональних переваг замовника наші майстри допоможуть вам налагодити роботу системи для простого ручного режиму управління або ж підготують все необхідне для комфортного дистанційного керування.

Як це працює?

Потужність автономного поливу на СЕС безпосередньо залежить від інтенсивності сонячної інсоляції, яка змінюється протягом дня. Відповідно, потужність теж поступово зростає і потім знижується. Свою роботу установка починає тільки тоді, коли з’являється достатня кількість сонячної електрики, необхідної для запуску насоса – не менше 50% від його потужності. Сонячні панелі виробляють струм, перетворювач запускає насос, який піднімає воду зі свердловини і направляє її безпосередньо на зрошувальні системи.

Вночі такий автономний полив не працює, але для забезпечення таких потреб можна використовувати додаткові ємності, куди вода буде набиратися вдень, а вночі звідти буде направлена на поля вже під власним тиском. У компанії KS Solar ви прямо зараз можете отримати детальну професійну консультацію на будь-які питання по темі автономного поливу на сонячних панелях.

Переваги автономного поливу на СЕС

  • Повністю автономна і незалежна фотоелектрична установка, якою можна керувати без додаткового персоналу в дистанційному режимі.
  • Можливість використовувати повсюдно, що особливо актуально для районів, куди складно або занадто дорого вести підключення до традиційних електромереж.
  • Можливість доповнення генераторними установками для роботи цілодобово.
  • Автоматичний пуск і вимикання системи.
  • Висока швидкість розгортання мобільної установки, при необхідності її можна зібрати і легко перевезти в інше місце.
  • Окупність за кілька сезонів і доступ до безкоштовної екологічно чистої сонячної енергії.
  • Якісне сервісне обслуговування від KS Solar.

Давно замислюєтеся про автономний полив на СЕС на своєму фермерському господарстві або в приватному будинку? Тоді наша установка була створена саме для вас!