Як підібрати економічно вигідний проект приватної СЕС для будинку чи підприємства?

Сонячна енергетика в Україні стрімко набирає популярність, так як дозволяє отримати автономність від традиційних електромереж і не тільки. Однак далеко не кожен проект СЕС підходить всім однаково. Дуже важливо врахувати всі важливі моменти ще до установки сонячної електростанції, щоб розробити раціональний проект. Шукаєте фахівців в цій справі? Майстри з компанії KS Solar із задоволенням допоможуть вам!

 

 

Які фактори впливають на ефективність СЕС?

Проектування сонячних електростанцій – це складний і трудомісткий процес. Коли за справу беруться професіонали, навіть найскладніші питання вирішуються легко і в стислі терміни. Щоб ваша станція працювала з максимальною ефективністю і економічною вигодою, слід врахувати кілька моментів:

  • Споживана потужність. Потужність майбутньої СЕС повинна повністю задовольняти запити замовника. Якщо ж ви хочете працювати з зеленим тарифом, цей показник повинен бути ще вище, щоб продавати надлишки в мережу. Для цього потрібно врахувати всіх споживачів і потенційні додаткові витрати електрики. Консультанти KS Solar проаналізують ваш об’єкт і проведуть всі необхідні розрахунки.
  • Сонячний бік. Дуже важливо правильно розташувати панелі для інтенсивного поглинання сонячної енергії. Для цього потрібно проаналізувати наявні території для монтажу СЕС і вибрати оптимальний варіант. У нашій компанії вам оперативно допоможуть з вирішенням цього питання.
  • Бюджет. Вартість комплекту обладнання СЕС багато в чому залежить від бюджету і переваг клієнта. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками сертифікованого обладнання. З мінімальним бюджетом можна реалізувати надійну і практичну сонячну електростанцію з простим управлінням. Однак додаткові кошти дозволять забезпечити клієнта дистанційним управлінням, потужними інверторами і акумуляторами, іншими функціональними удосконаленнями.

 

Чому варто довіритися саме нам?

  • Професійні майстри. У нас працюють досвідчені фахівці з високоточним обладнанням і надійним інструментом. Саме тому ми гарантуємо відмінну експлуатацію, своєчасне сервісне обслуговування і надійний монтаж.
  • Вигідні цінові пропозиції. Всіх наших клієнтів чекають оптимальні ціни на обслуговування будь-якої складності.
  • Повний пакет послуг. Ми не тільки створимо проект ефективної сонячної електростанції, підберемо якісне обладнання та реалізуємо СЕС в чітко встановлені терміни. Оформлення всіх документів і допомогу в усуненні бюрократичних складнощів ми теж беремо на себе. Компанія KS Solar з Кіровограда давно працює в цій сфері, тому нам добре знайомі всі нюанси, про які багатьом навіть не доводилося чути.

Сонячна енергетика набагато ближче, ніж ви думаєте: відмінна альтернатива традиційним електромережам за рахунок відсутності абонентської плати і дорогого підключення, більше не потрібно залежати від планових ремонтних та аварійних робіт. Приїжджайте до нас в офіс, наші консультанти зроблять для вас приблизний розрахунок ефективності та окупність комплекту сонячної електростанції. Чекаємо на Вас!