Як отримувати на 10% більше сонячної енергії?

Коли сонячні електростанції тільки починали з’являтися в домашніх господарствах і на підприємствах, системи не були досконалими, тому далеко не вся вироблена енергія прямувала в потрібне русло. ККД сонячних батарей з роками стає тільки вищим, експерти намагаються модернізувати обладнання, щоб збільшити видобуток сонячної енергії.

Особливі досягнення в цій галузі показала німецька компанія DHybrid зі своєю новою технологією по оптимізації вироблення електрики сонячними батареями в гібридних станціях локального типу. Аналіз роботи новинки показав підвищення ефективності СЕС на 10%.

Новий патент Maximum Inverter Power Tracking являє собою систему, здатну відстежувати максимальну потужність інвертора за рахунок автоматизації сонячної електростанції. Технологія постійно регулює вихідну потужність окремих інверторів або цілих груп фотомодулів, адаптуючи під актуальні потреби мікромережі. Така інноваційна система управління сонячною електростанцією в кілька разів краще традиційних інверторів, що встановлюють однакову вихідну потужність. За фактом, технологія дозволяє з однаковою ефективністю задіяти всі робочі компоненти, включаючи затінені панелі.

Не менш важлива перевага такої інновації полягає в тому, що немає необхідності у використанні нового обладнання: ніякого демонтажу або заміни окремих модулів. Досить підключити до існуючої системи відповідне програмне забезпечення, щоб в рази підвищити ефективність роботи енергетичної установки.

Гібридні мікромережі, що працюють в тандемі з дизель-генераторами, повна автоматизація сонячних електростанцій робить не тільки максимально ефективними. Це дозволяє отримати максимально стабільну віддачу сонячних панелей, відповідно немає необхідності в регулюванні вихідної потужності генераторів. Стабільне навантаження підвищує ефективність роботи СЕС і помітно продовжує її термін експлуатації.

Автоматизація СЕС від KS Solar

Замовляючи проекти СЕС в компанії KS Solar в Кропивницькому, ви можете отримати повну підтримку наших фахівців з усіх питань. Ми працюємо тільки з перевіреними надійними виробниками сертифікованого обладнання СЕС, а багатий досвід роботи в цій сфері допомагає нашим співробітникам швидко і якісно реалізовувати проекти будь-якої складності

Автоматизувати можна навіть найменшу сонячну електростанцію, такий підхід суттєво спрощує і продовжує експлуатацію. З фінансової точки зору додаткові витрати на автоматизацію повністю виправдані і швидко окупаються. Вичавлюючи максимум з наявного обладнання, ви можете помітно збільшити свій дохід за «зеленим» тарифом або отримати більше чистої енергії для задоволення власних потреб.

Якщо ви хочете автоматизувати вже готову СЕС або детальніше познайомитися з проектом своєї майбутньої сонячної електростанції з автоматикою, фахівці KS Solar до ваших послуг:

  • Проаналізуємо об’єкт, щоб скласти загальну картину і оптимізувати роботу СЕС.
  • Доповнимо обладнання відповідними автоматизуючими компонентами для зручного дистанційного керування. Відмінне рішення для віддалених СЕС, так як запускати роботу системи можна з будь-якої точки планети.
  • Проаналізуємо ефективність роботи обладнання, щоб раціонально використовувати вироблювану енергію і компенсувати прогалини. Ваша СЕС буде працювати стабільно без додаткового обладнання, адже правильне програмне забезпечення позбавить від багатьох технічних проблем.
  • Не потрібно наймати додатковий персонал, так як обладнання буде працювати в автономному режимі. Всі нюанси компанія KS Solar бере на себе, як сервісне і гарантійне обслуговування.

Співпраця з KS Solar в Кропивницького принесе вам величезне задоволення, адже ми повністю поглинені улюбленою справою і викладаємось на всі 100%. Довіртеся професіоналам, і це рішення ніколи не змусить вас засумніватися в його правильності! З усіх питань чекаємо вас в нашому офісі і консультуємо в режимі онлайн.