Як ефективність роботи СЕС залежить від якості монтажу обладнання?

А ви чули про пожежу на будівлях Walmart в 2018 році, яка стала через спалах сонячних панелей? Та ситуація стала знаковою для всіх компаній, що займаються розробкою і установкою сонячних електростанцій, адже детальне вивчення проблеми показало, що виною всьому став неправильний монтаж відповідного технічного оснащення.

Насправді користуватися сонячними електростанціями на підприємствах або в приватних будинках абсолютно безпечно. За статистикою, на кожні 10 тисяч установок доводиться менше однієї пожежі. Однак це твердження справедливе лише при дотриманні однієї умови: монтаж сонячної електростанції повинен бути виконаний професіоналами з дотриманням всіх критеріїв безпеки.

У випадку з будівлями Walmart установкою всіх компонентів СЕС займалася компанія SolarCity, яка належить Tesla. В ході проведення незалежної експертизи були знайдені незаперечні докази численних порушень техніки безпеки при монтажі. Сама по собі грамотно спроектована сонячна система не могла загорітися, але в цьому їй допомогли такі помилки:

  • Робота з неправильними інструментами для обтиску проводів.
  • Робота з електричними роз’ємами різних виробників.
  • Неакуратна і неправильна прокладка кабелів.
  • Виконання монтажу некваліфікованим персоналом.

Це лише одна з численних ситуацій, які наочно показують, що ефективність і безпека сонячної електростанції залежить не тільки від застосовуваного обладнання, але також від коректності його установки і експлуатації. Компанія KS Solar з міста Кропивницький протягом багатьох років успішно працює в сфері сонячної енергетики, тому наші майстри мають у своєму розпорядженні усі необхідні навички і безцінний досвід роботи для виконання проектів СЕС на професійному рівні.

На рахунку наших фахівців десятки виконаних проектів сонячних систем і їх модернізацій різного рівня складності, і цей список продовжує стрімко поповнюватися захопленими відгуками задоволених клієнтів. Обираючи компанію KS Solar з Кропивницького, ви робите вибір на користь якості, надійності і професіоналізму.

Що ми пропонуємо?

  • Уважність до деталей. Якщо ми ведемо ваш проект з етапу проектування, наші майстри проведуть ретельний аналіз об’єкта, де буде працювати ваша СЕС. Такий підхід дозволить максимально врахувати переваги замовника і використовувати вашу сонячну систему з максимальною ефективністю при оптимальних грошових витратах.
  • Сертифіковане обладнання. У компанії KS Solar працюють тільки з надійним і перевіреним у справі оснащенням, тому ми гарантуємо тривалу і безперебійну експлуатацію вашої СЕС. Сервісне обслуговування ми теж беремо на себе, як і подальше вдосконалення сонячної електростанції за бажанням клієнта (наприклад, доповнення комплекту обладнання спеціальними компонентами для дистанційного керування через інтернет).
  • Якісний монтаж. Установка вашої СЕС від KS Solar буде виконана на найвищому рівні і в чітко встановлені терміни. Наші фахівці працюють з усіма необхідними інструментами і дуже ретельно ставляться до деталей, тому проблеми з безпекою використання такої СЕС виключені.
  • Допомога з оформленням документів. Бюрократичну складову по підключенню до «зеленого» тарифу і не тільки наша компанія теж допоможе вам врахувати з мінімальними втратами часу і сил.

З будь-яких питань, що стосуються СЕС від KS Solar ви прямо зараз можете проконсультуватися з нашими менеджерами. Чекаємо на Вас!