Гібридна сонячна електростанція (СЕС) у Кропивницькому (Кіровограді) та Кіровоградській області

Оцініть матеріал!
0 (0)

Якщо бажаєте зменшити витрати на електроенергію, або взагалі забути за подібні платіжки, то гібридна сонячна електростанція допоможе Вам у цьому. Отримання власної електроенергії з частковим накопиченням її в акумулятори допоможуть стати майже енергонезалежними. Мережева електроенергія підключена до будинку, але використовується лише в ситуаціях, коли не вистачає власно виробленої енергії.

Такий тип сонячної електростанції використовується у місцях, де можливі постійні перебої світла, або просто у власника існує бажання зробити великий крок до енергонезалежності. Гібридні сонячні електростанції мають свої особливості від інших типів сонячних електростанцій, адже вони одночасно і накопичують енергію для власного споживання і мають можливість у разі нестачі енергії отримати електроенергію від центрального постачання.

Переваги та недоліки гібридних
сонячних електростанцій

Гібридні СЕС виробляє електроенергію, котра являється:
  • Безкоштовною;
  • Екологічною;
  • Стабільною, за рахунок акумуляторів.

Повністю уся електроенергія, отримана від гібридної сонячної електростанції передається на користування власнику. Якщо ж затрати електроенергії значно менші, а ні ж вироблення, то надлишок прямує в акумулятори, де і зберігається для подальшого використання.

Переваги гібридних сонячних електростанції:
  • Акумулятори задіються лише у разі перевироблення електроенергії, що позитивно впливає на їх строк служби;
  • У разі збалансованого вироблення та витрачання електроенергії, власна електрична мережа стає автономною;
  • В більшості випадків подібна мережа становиться економією центрального постачання електроенергії.
Недоліки гібридних сонячних електростанцій:

Збільшена вартість обладнання, за рахунок наявності акумуляторів.

Гібридні сонячні електростанції часто використовуються на теренах України. Вони допомагають економити свої кошти за рахунок зменшеного витрачання центральної електроенергії. Така система максимально наближує до енергетичної незалежності і відкриває нові горизонти перед своїм власником. Встановлення сонячної електростанції гібридного типу впливає на екологію нашої держави, тому навіть влада спонукає громадян до таких кроків. Радимо замислитись про можливість встановлення гібридної сонячної електростанції у Вашому будинку.