Чому приватна СЕС може бути дуже вигідною навіть для невеликого підприємства?

Останнім часом сонячні електростанції особливо цікаві фермерам, адже багато господарств розташовані далеко від традиційних електромереж або споживають просто колосальні обсяги електрики. Чи варто нагадувати про те, що з недавніх пір тариф на електроенергію для підприємців перевалив уже за 4 гривні за кожен витрачений кіловат? На електриці працюють системи поливу, освітлення, офісні будівлі забезпечені електричним опаленням і не тільки. У грошовому еквіваленті це дійсно серйозні суми, які можна було б направити в інше русло.

Якщо раніше невеликі фермерські господарства навіть не замислювалися про встановлення сонячних панелей, так як не хотіли зв’язуватися з дорогим обладнанням і було простіше платити Обленерго, то сьогодні ситуація кардинально змінюється. Установки СЕС стають більш практичними, а вартість обладнання поступово знижується. Що ж стосується послуг традиційних електромереж, то вони поступово, але впевнено підвищують тарифи, а це помітно здорожує виробництво і собівартість продукції. Компанія KS Solar з Кіровограда пропонує вам цікаву перспективу для вирішення цього і багатьох інших питань.

Навіщо вам потрібні сонячні панелі?

Майстри KS Solar з Кропивницького пропонують вам повний комплект професійних послуг з проектування, підбору обладнання та монтажу приватної сонячної електростанції у вас на підприємстві. Ми проведемо грамотний аналіз вашого господарства, щоб оптимізувати витрати і підібрати оптимальне обладнання для виробництва сонячної енергії відповідно до вашого бюджету. Як тільки всі роботи будуть успішно завершені, ви зможете насолоджуватися безперебійною роботою СЕС і завжди розраховувати на оперативне сервісне обслуговування від KS Solar.

 

В умовах стрімкого зростання тарифів для підприємців сонячні електростанції допоможуть вам один раз вкласти гроші в систему, яка буде повністю задовольняти ваші споживчі потреби на довгі роки вперед. Однак це далеко не єдина перевага:

  • Повна автономність. Грамотно підібране устаткування сонячної електростанції дозволяє установці з надлишком задовольняти потреби власника СЕС. Більше ніяких віялових відключень, раптових і несвоєчасних відключень електрики в самий невідповідний момент. Вам не доведеться звірятися з графіками аварійних відключень, адже установка сама буде виробляти екологічно чисту енергію.
  • Мінімум затрат. Мінливі тарифи на електрику більше не будуть впливати на ваш дохід, так як сонячна електростанція швидко окупиться (як правило, це займає 3-4 сезони) і енергія для вас буде повністю безкоштовною.
  • Екологічність. Енергія, що виробляється СЕС, повністю безпечна і нешкідлива для навколишнього середовища, так як в процесі перетворення сонячної інсоляції немає ніяких токсичних викидів.

Хочете знати, скільки коштує ваша ідеальна сонячна електростанція від KS Solar? Із задоволенням дамо вам пораду з цього питання. Приїжджайте до нас в офіс або зв’яжіться з менеджером для уточнення деталей в телефонному режимі вже сьогодні! Вигідні ціни, допомогу з оформленням документів і відмінну експлуатацію обладнання гарантуємо.