Чому автономний полив на СЕС від КС Солар потрібен кожному фермеру?

Автономний полив – основа процвітання будь-якого садівничого або фермерського господарства, адже тільки повноцінне і своєчасне зрошення забезпечує рослини всім необхідним для росту і відмінного врожаю в результаті. Однак для злагодженої роботи автономного поливу не обійтися без електроенергії, яка лежить в основі системи доставки води з надр свердловини, зі ставків або річок. Використання дизельних генераторів для таких цілей не тільки вельми витратний і небезпечний захід, але також негативно позначається на довкіллі через токсичні вихлопи і гучну роботу.

 

Що ж в такій ситуації пропонує компанія KS Solar з Кропивницького? Ми впевнені, що автономний полив на сонячних панелях – оптимальне вирішення цього питання з усіх боків. Мова йде не просто про встановлення сонячної електростанції на вашому фермерському господарстві, а про готовий до використання мобільний комплект обладнання для роботи автономного поливу. Розгорнути систему і підготувати її до роботи можна навіть в самому віддаленому куточку без доступу до традиційних електромереж. Автономний полив на СЕС від KS Solar – це справжня знахідка для підприємств, що працюють у сільськогосподарській галузі. Поговоримо про переваги такої системи більш детально.

Основні переваги автономного поливу від KS Solar

Основна мета, з якою люди встановлюють автономний полив, полягає в тому, щоб власник міг особисто контролювати порядок роботи системи і при необхідності міняти її на свій розсуд. Система автономного поливу від KS Solar відмінно впорається з цим завданням і не тільки:

  • Простота в експлуатації. Якщо ви погано розбираєтеся в тонкощах роботи сонячних електростанцій, це зовсім не завадить вам повною мірою насолодитися бездоганною експлуатацією нашого мобільного обладнання. Будь-які особливості роботи ви завжди можете обговорити з консультантами KS Solar, щоб наші фахівці розповіли вам все про таке інноваційне придбання. На практиці досить підключити готовий комплект СЕС до насосної станції, щоб автономний полив був готовий до використання.
  • Мобільність та практичність. Ні, це не просто слова! Автономний полив на СЕС дійсно може працювати в будь-якій точці, де є свердловина, колодязь, річка або ставки, з яких можна перекачувати водний ресурс. При необхідності обладнання можна перевозити з одного місця на інше, що особливо актуально, якщо мова йде про велике фермерське господарство або декілька підприємств.
  • Швидка окупність. Купити автономний полив на СЕС від KS Solar необхідно один раз, щоб довгі роки насолоджуватися його експлуатацією та економити на енергетичних витратах. Ви зможете повністю відмовитися від традиційних електромереж з величезними щомісячними платіжками. При власній свердловині і комплекті обладнання для отримання сонячної електроенергії ваші витрати на полив будуть мінімальними, а результатом стане якісний урожай. Вигода очевидна, адже термін окупності такої сонячної системи від 3 до 4 сезонів.
  • Незалежність від погодних умов. Останнім часом посіви і плодові рослини сильно страждають від посухи в теплу пору року, тому особливо важливо компенсувати недолік дорогоцінної вологи для отримання хорошого врожаю. З автономним поливом на сонячних панелях від KS Solar ви зможете самі керувати зрошенням власних насаджень, а не сподіватися на рятівний дощ.

Чи є обмеження?

Автономний полив на СЕС від KS Solar – це повністю готове до роботи обладнання, яке необхідно тільки доставити в місце роботи і підключити до насоса. Консультанти KS Solar із задоволенням дадуть відповіді на всі ваші питання по автономному поливу на сонячних батареях і допоможуть оформити замовлення.

Ми також допоможемо з сервісним обслуговуванням системи. Додаткові програмні компоненти зроблять ваш автономний полив повністю автоматичним, що звільнить фермера від необхідності наймати додаткових співробітників для запуску і контролю. Все, що необхідно, ви зможете зробити дистанційно. Компанія KS Solar знає, як зробити ваше підприємство більш економічним і прибутковим за допомогою сонячних панелей. А ви вже готові до переходу на новий рівень?