Автономний офіс: як не витрачати весь бюджет на комунальні платежі?

Сонячна енергетика в Україні давно перестала бути недоступною новинкою, а стала цілком гідною і економічно доцільною альтернативою традиційним електромережам. Не останню роль в популяризації приватних СЕС зіграла і компанія KS Solar ™ з Кіровограда. Наші майстри протягом багатьох років займаються монтажем та обслуговуванням фотоелектричних установок, тому у своєму розпорядженні мають безцінний досвід і всі необхідні професійні навички.

СЕС в приватних будинках дозволяють власникам не тільки не користуватися послугами Обленерго, а й заробляти на виробленні екологічно чистої енергії за «зеленим» тарифом. Крім того, такі установки допомагають знайти повну енергетичну незалежність і користуватися благами цивілізації навіть в найвіддаленіших районах. Ще однією недооціненною перевагою автономних сонячних електростанцій є можливість облаштування автономного офісу. Про це ми і пропонуємо вам поговорити більш детально.

Кому і навіщо це потрібно?

Під автономним офісом ми розуміємо приватне підприємство, яке не платить за користування електрикою представникам традиційних електромереж, а має в своєму розпорядженні сонячне обладнання, яке виробляє екологічно чисту електроенергію самостійно. Насправді сонячні автономні офіси потребують значних початкових капіталовкладень, тому така пропозиція актуальна тільки для тих підприємців, які відрізняються серйозним споживанням електрики.

Якщо в середньому ваш офіс споживає всього кілька сотень кіловат щомісяця, купувати сонячну установку для автономного офісу не актуально. Однак таке інноваційне та екологічно чисте обладнання для генерації електрики завжди буде вигідним капіталовкладенням для невеликих виробничих комбінатів, для кав’ярень, барів та ресторанів, де постійно працює величезна кількість електроприладів і для магазинів з холодильними установками, потужними кава-машинами і не тільки.

Переваги такого придбання для автономних офісів наступні:

  • Незалежність від підвищення тарифів і ремонтних робіт на лініях. Нікому не подобається сидіти без світла, але в квартирах і будинках це просто тимчасові труднощі, а для бізнесу – серйозні втрати, якщо через відсутність електрики не будуть працювати холодильні установки або інше важливе обладнання. З сонячними панелями це питання буде вирішене раз і назавжди, обговорити його більш детально ви можете прямо зараз з консультантами KS Solar ™.
  • Швидка окупність. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам розрахувати приблизну вартість повного комплекту фотоелектричного обладнання, яке повністю задовольнить всі ваші енергетичні потреби. Розробимо оптимальний проект з урахуванням всіх ваших уподобань і індивідуальних особливостей об’єкта (обсяги споживання, можливості розташування сонячних панелей і не тільки).
  • Можливість використання в якості резервного або основного джерела живлення. Фотоелектрична установка може використовуватися в тандемі з традиційними електричними мережами, в якості тимчасового доповнення або для резерву при проблемах з електрикою від мережі, що особливо актуально для пекарень, аптек, магазинів та ресторанів.
  • Практично і ефективно. Не можна також забувати, що використання сонячних панелей нерозривно пов’язано з турботою про навколишнє середовище, адже таке обладнання працює тихо і без токсичних випарів у повітря. При використанні бензинових і дизельних генераторів в якості альтернативи спостерігається не тільки великий обсяг токсичних вихлопів, але і грандіозний шум, який може доставити масу незручностей. З фотоелектричними установками для автономних офісів від KS Solar ™ вас бізнес буде економічним і мирно існуючим навіть поряд зі спальними районами.

Якщо ви хочете отримати детальну консультацію по автономним офісах і обладнання, яке можна використовувати для таких цілей, наші менеджери завжди до ваших послуг. Чекаємо вас в гості в нашому офісі або ви можете зв’язатися з нами в режимі онлайн!